svg ikona Zavolejte nám kdykoliv na 800 100 847

Historie

Pohřební služby založil před rokem 1888 náš předek Antonín Sommer, který byl vyučený tesař. V roce 1888, kdy se ženil, měl v oddacím listu již uvedeno, že byl majitelem pohřební služby.

V okolí říčanského hradu, kde máme dodnes kancelář, v této době stálo jen několik domků obklopených poli a na rozcestí směrem ke Kuří se košatily tři krásné staleté lípy.

Dnes

Pohřební služby Sommer stály při více než století historických událostí než jsme je společně jako sourozenci Jan a Gabriela převzali po našem otci. Dostali jsme na starost nejstarší pohřební službu v České republice a přistupujeme proto ke každému, kdo se na nás obrátí, s obrovskou pokorou.

Zároveň víme, že se svět mění a s tím se mohou měnit i představy o tom, jak má probíhat poslední rozloučení. Jsme tady, abychom Vás provázeli tímto obdobím nejlépe, jak dokážeme.

Kdo jsme

Jsme sourozenci Gabriela a Jan Sommerovi. Rádi bychom do pohřebnictví v České republice přinesli více péče, osobního přístupu a otevřenosti směrem k celé naší společnosti.

Napsali o nás

Pokud Vás zajímá pohřebnictví u nás v České republice nebo byste se rádi dozvěděli více o naší pohřební službě, můžete si přečíst více v těchto článcích. Pokud i Vy píšete o pohřebnictví, rádi Vám v rozhovoru pomůžeme našimi znalostmi o pohřebnictví u nás i ve světě.

Podporujeme

Věříme, že pomáhat je důležité. Proto dlouhodobě podporujeme Dětské centrum v Choceradech, které poskytuje péči pro zdravotně znevýhodněné děti a jejich rodiny a dále organizace, které se starají o práva zvířat v České republice.

svg ikona
Pokračujte níže svg ikona