svg ikona Zavolejte nám kdykoliv na 800 100 847

Napsali jste nám

Dobrý den paní Klaudysová,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za sjednání a průběh pohřbu mého tatínka.
Bylo to pro celou naši rodinu velice náročné období, které jsme s pomocí Vaší a mnoha dalších přátel zatím zvládli.
Jsem ráda, že jsem i ve chvílích absolutního chaosu a šoku, i díky Vašemu přístupu, udržela chladnou hlavu.
Vaše lidské a nápomocné jednání nám pomohlo vypravit důstojné rozloučení, jaké jsme si přáli.
Nebudu si v žádném případě přát, abychom se brzy opět shledali, ale vím, že se na Vaše služby mohu spolehnout a mohu je bez obav doporučit.

Jana Rezková

Jana Rezková, 8. března 2024

Vážená paní Klaudysová,

dovolte mi poděkovat Vám za velmi vstřícné a milé jednání v našem nelehké období.

Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro Vaše služby.

Váš osobní přístup a rada či vyřešení jakékoliv vyvstalé situace pro nás byly nesmírnou úlevou.

Ještě jednou děkuji. Marcela Sedláčková

Marcela Sedláčková, 12. ledna 2024

Dobrý den, paní Sommerová,

děkuji Vám za vstřícný a citlivý přístup při projednávání a organizaci pohřbu v Husově kapli.

Vše proběhlo v pořádku. I díky Vaší firmě to bylo důstojné rozloučení s paní Věrou Lebedovou, kterou jsme měli rádi.

S pozdravem.

Lebedová Věra (snacha zemřelé a ostatní příbuzní)

Věra Lebedová, 5. ledna 2024

Děkujeme pohřební službě Sommer za profesionální organizaci pohřbu našeho táty. Paní Sommerové za citlivé jednání při organizaci pohřbu a za užitečné informace. Pánům zaměstnancům za důstojný průběh pohřbu.

Děkujeme. Anna Vávrová s rodinou

Anna Vávrová, 1. dubna 2023

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za profesionální a citlivý přístup i rady při posledním rozloučením maminky a tatínka.

Děkuji. Šícha Pavel

Pavel Šícha, 12. ledna 2023

Vážená paní Ing. Sommerová, dovolte, abych opakovaně, konečně a veřejně poděkovala za velkou péči o tělesnou schránku mé maminky a za důstojné rozloučení, které jste s vaším týmem zajistila dne 01. 09. 2022 v říčanském kostele.

Moc si vážím vašeho přístupu, vše bylo důstojné, pan farář milý a velmi mne posílil, paní varhanice krásně hrála i zpívala a Vaši pracovníci byli tak ohleduplní a vstřícní. Ne vždy se mohu setkat s takovým úžasným a lidským jednáním a pochopením.

A tak doufám, že pokud na mne maminka odněkud shlíží, že tak činí s vlídným pochopením a to především díky Vám a Vaší pohřební službě.

DĚKUJI. Alena Košťálová

Alena Košťálová, 22. prosince 2022

Vážená paní Klaudysová,

ráda bych Vám poděkovala ze velice empatický a trpělivý přístup během naší schůzky minulé pondělí.

Celý obřad byl zajištěn velice profesionálně a pokud se to dá v chvíli tak smutné říci, velice hezky a myslím i důstojně, snad by si to tak můj tatínek přál.

Děkuji Vám i všem za zajištění.

S úctou. Martina Smutná

Martina Smutná, 15. listopadu 2022

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za velmi citlivé, ale důsledné zajištění posledního rozloučení s naší maminkou Elizabetou Katonovou.

Vše bylo zajištěno dle našich požadavků a jsme moc rádi, že jsme se obrátili na Vaši společnost, kterou tímto můžeme doporučit na 100 %.

Děkujeme Fabiánovi

Attila Fabián, 4. listopadu 2022

Děkuji za osobní přístup. V takovéto chvíli jsou služby této společnosti nad očekávání příjemné a osobní i v nestandardní denní dobu.

Jakub Erben, 10. října 2022

Děkuji za profesionální a vlídnou péči, kterou Sommerovi věnovali mému tátovi i nám, pozůstalým. Udělali pro nás maximum, děkuji.

Paní Magdalena, 1. září 2022

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za profesionální a citlivý přístup i užitečné rady při zajišťování posledního rozloučení mého tatínka. Děkuji Stibral. Za sebe i své blízké vřele doporučuji.

Marek Stibral, 10. září 2022

Vážená paní inženýrko,

s vděčností Vám děkuji za vysoce profesionální poskytování služeb. Přes velice krátký termín bylo vše zajištěno a proběhlo bezchybně, květinová výzdoba byla skutečně krásná a prosím tedy i o poděkování Vašemu zahradnictví. Za nejdůležitější považuji Váš osobní vnímavý a citlivý přístup, který určitě značně ulehčil naší těžkou životní situaci.

Ing. Pavla Kosová, 1. června 2022

Dobrý den, touto cestou bych chtěla z celého srdce poděkovat pohřební službě Sommer. Když Vás zastihne zpráva o úmrtí v rodině, tak nevíte co dál. Co musíte nejdříve zařídit je poslední rozloučení se zesnulou. Obrátila jsem se na pohřební službu Sommer. V neděli v poledních hodinách jsem telefonicky kontaktovala tuto službu. Na telefonu se ozvala velice příjemná a milá paní. Z jejího hlasu jsem slyšela velké pochopení a upřímnost pomoci pozůstalé, která ani nemůže mluvit pod proudem tekoucích slz. Následující den jsem se dostavila do pohřební služby Sommer. Paní Urbanová, která se mnou jednala byla velice ochotná, příjemná a laskavá. Její citlivý přístup, porozumění a profesionalita nelze vyjádřit slovem. Z její strany mi bylo věnováno velkého množství času při výběru všeho potřebného a zároveň jsem cítila velkou oporu, klid a porozumění, kterou mi paní Urbanová dávala nejenom v pohřební službě, ale zároveň celou dobu do dne uskutečnění pohřbu. Květiny, věnce, kytice bylo vše tak krásně sladěné, že jsem odcházela z pohřební služby velmi spokojená. Této paní patří velké poděkování za vše co pro mě udělala. Velké poděkování patří panu majiteli Sommerovi a jeho zaměstnanci. V den pohřbu zajišťovali převoz zesnulé z Říčan do Chýnova u Tábora a zároveň zajišťovali výzdobu kaple. Profesionálního jednání včetně vedení celého pohřebního aktu v kapli a následné uložení do hrobu proběhlo s velkou důstojností k zemřelé a tím i k velkému duševnímu uspokojení pozůstalých. Poslední rozloučení s moji maminkou, kterou jste zajišťovali proběhlo tak, jak by bylo přáním maminky. Za to vděčím Vám všem. Děkuji Vám za velkou podporu a spolupráci v době, kterou jste vynaložili až do poslední dne konání pohřbu.

Basíková Hana, Praha, 17. dubna 2022

Vážená paní Sommerová, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši pomoc a profesionální přístup při vyřizování posledního rozloučení s naším milovaným bratrem a švagrem, který nás tragicky opustil ve věku, kdy se má život užívat. Váš přístup byl hluboce lidský a já cítila, že jsem na správném místě. Dále děkujeme, že jste nám v rámci možností splnili, co jsme chtěli pro švagra udělat. Vše bylo empatické a důstojné. Děkujeme také za respektování soukromí. Přejeme každému, kdo musí řešit odchod blízkého člověka, aby se setkal s takovým přístupem! Ještě jednou velké děkuji!

M.M., 1. dubna 2022

Vážená paní Sommerová, dovolte mi jménem rodiny poděkovat za důstojné rozloučení s naší babičkou. Odchod babičky byl náhlý, ale váš profesionální přístup usnadnil všechny nutné věci, které bylo potřeba rychle zařídit. To, že jsem se Vám dovolali ve státní svátek ve večerních hodinách, abychom sdělili naše přání ohledně posledního rozloučení není v dnešní době samozřejmé. Květiny i ostatní věci byly přesně podle našich představ a tak jak jsme se domluvili. V těžkých chvílích je lidský přístup důležitý více, než kdy jindy a s tím jsme se u Vás setkali. Děkujeme Faldusovi.

Barbora Faldusová, 12. listopadu 2021

Dobrý den paní Sommerová, chtěl jsem Vám ještě jednou velmi poděkovat za zajištění důstojného pohřbu pro mou tetu, říčanskou rodačku, Jitku Mayerovou. Velmi si vážím vlídného a soucitného jednání Vašeho, i všech Vašich kolegů, kteří pohřeb zajišťovali. Dále bych chtěl Vaším prostřednictvím velmi poděkovat hudebníkům, kteří na obřadu hráli. Bylo to velmi krásné a dojemné. Ještě jednou Velké díky. S pozdravem Libor Lukeš s rodinou

Libor Lukeš, 1. října 2021

Dobrý den, chtěla bych tímto srdečně poděkovat Vaší firmě i osobně paní Urbanové za profesionální a lidské jednání v těžké životní situaci. Vaše služby mohu doporučit všem, kteří se do podobné situace dostanou. S pozdravem T. Malcová.

Taťána Malcová, 20. srpna 2021

Vyjadřuji upřímné poděkování touto cestou Pohřebním službám Sommer. Tato firma s dlouholetou tradicí splňuje vše co potřebují pozůstalí při zařizování pohřbu. Laskavost, porozumění a citlivý přístup. Já sama jsem se přesvědčila, když mi zemřel strýc Stanislav Švanda, rodák z Říčan. Všech pět členů rodiny z rodu Švandů během 60 roků doprovázela Pohřební služba Sommer na poslední cestě. Paní Sommerová mi svojí laskavostí a pochopením velice pomohla v mojí těžké situaci. Žiji v okrese Kolín a doporučuji Pohřební služby Sommer v Říčanech.

Anna Vejdělková, Klipec, 12. července 2021

I já se opožděně připojuji s poděkováním firmě s dlouholetou tradicí za citlivou, vstřícnou a perfektní pomoc při posledním rozloučení s mými drahými, tetičkou a manželem.

Hana Zralá, Mnichovice, 10. května 2021

Chtěl bych vyjádřit poděkování říčanské pohřební službě Sommer za profesionální a vstřícnou pomoc při zajištění pohřbu varhaníka pana Pavla Tylše. Díky vysoké úrovni jejich služeb byl pohřeb důstojný a od všech účastníků jsme měli pozitivní odezvu.

Kněží z Říčan, 1. května 2021

Dobrý večer, paní Sommerová, rád bych Vám jménem celé rodiny poděkoval za včerejší práci a lidské jednání při zajišťování tatínkovy poslední cesty. Pro Vaše služby jsme se rozhodli jak z tradice rodilých Říčaňáků, tak ze cti Vaší rodinné historie, která jen dokazuje s jakou pietou dokážete Vaše služby nabízet a zprostředkovat. Velice si Vážím vašeho času a služeb, které pro nás děláte. Za pozůstalé, Jaroslav Zika.

Jaroslav Zika, 8. dubna 2021

Dobrý den, moc bychom vám s manželem chtěli poděkovat za služby a cenu pohřbu. Děkujeme, Juričovi.

Zdena Juričová, 1. března 2019

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit velké poděkovaní pohřební službě SOMMER. Nejen důstojné prostředí, ale především profesionální přístup při řešení nejbolestivějšího okamžiku, který musí pozůstalí řešit. Přijetí a chování v této společnosti bylo nejen důstojné, ale byl jsem ohromen s jakou citlivostí, úctou jsem byl přijat a bylo se mnou jednáno. Rovněž jsem byl ohromen nabídkou a servisem, kde firma SOMMER naprosto předčila mé očekávání. Postarali se naprosto o vše a neměl jsem sebemenších pochyb o jejich službách. Této společnosti jsem s důvěrou svěřil vše související s úmrtím mého otce, a následně i mé zesnulé ženy Ivetky Bartošové. Vážení majitelé i zaměstnanci firmy SOMMER, s úctou Vám srdečně děkuji za to, jak jste v mých nejtěžších chvílích byli mou oporou. Vřele doporučuji služby SOMMER všem, kteří budete Bohu žel muset řešit tu nejsmutnější chvíli v okamžiku Vašeho života.

Josef Rychtář, Říčany, 29. ledna 2019

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování Pohřební službě Sommer za velmi vstřícný a citlivý přístup při vyřizování pohřbu mého manžela. Pokud to v budoucnosti bude situace vyžadovat a přestože toto byla má první zkušenost s pohřební službou, tudíž nemám možnost srovnání, bezpochyby se již vždy budu v těchto záležitostech s důvěrou obracet výhradně na tuto rodinou firmu s dlouholetou tradicí a to i přesto, že jsme až z Prahy.

Iveta Straková, Praha – Krč, 8. září 2018

Doporučuji firmu Pohřební služby Sommer. Velice oceňuji jejich lidský, citlivý a profesionální přístup ve službách tak potřebných a neveselých. Velice děkuji především paní Sommerové i celé firmě za jejich opravdu profesionální postup a přístup. Z jejich chování by si mohli brát příklad i lidé z jiných oborů a určitě by všem bylo lépe. Ještě jednou děkuji.

Markéta Táborská, Praha 4, 1. července 2018

Ráda bych poděkovala Pohřební službě Sommer za kompletní služby při vypravení pohřbu. Už při prvním setkání, na základě doporučení příbuzného, s paní Sommerovou a její dcerou jsem věděla, že se na tuto firmu mohu bez obav spolehnout a také vše bylo k naší spokojenosti zařízeno. Oceňuji profesionální i velmi citlivý, lidský přístup paní Sommerové i ostatních zaměstnanců firmy a bude-li to situace vyžadovat, s důvěrou se obrátím na Pohřební služby Sommer, které mohu po svých zkušenostech vždy doporučit.

Marie Kuchařová, Praha-západ, 1. prosince 2016

Chtěla bych jménem celé rodiny poděkovat za Vaše perfektní služby, bohužel pro nás ve velmi smutné záležitosti. Pohřeb mého tatínka byl z Vaší strany naprosto dokonale zorganizován a děkuji všem zaměstnancům Pohřební služby Sommer za perfektně odvedenou práci. V dnešní době mě jako objednavatele pohřbu a pro mne tak krutou ztrátu mého otce velmi potěšilo jednání a ochota vašich zaměstnanců. Děkuji.

Alena Pinová, Praha – Benice, 5. ledna 2008