Napsali jste nám

Vážená paní Sommerová, dovolte mi jménem rodiny poděkovat za důstojné rozloučení s naší babičkou. Odchod babičky byl náhlý, ale váš profesionální přístup usnadnil všechny nutné věci, které bylo potřeba rychle zařídit. To, že jsem se Vám dovolali ve státní svátek ve večerních hodinách, abychom sdělili naše přání ohledně posledního rozloučení není v dnešní době samozřejmé. Květiny i ostatní věci byly přesně podle našich představ a tak jak jsme se domluvili. V těžkých chvílích je lidský přístup důležitý více, než kdy jindy a s tím jsme se u Vás setkali. Děkujeme Faldusovi.

Barbora Faldusová, 12. listopadu 2021

Dobrý den paní Sommerová, chtěl jsem Vám ještě jednou velmi poděkovat za zajištění důstojného pohřbu pro mou tetu, říčanskou rodačku, Jitku Mayerovou. Velmi si vážím vlídného a soucitného jednání Vašeho, i všech Vašich kolegů, kteří pohřeb zajišťovali. Dále bych chtěl Vaším prostřednictvím velmi poděkovat hudebníkům, kteří na obřadu hráli. Bylo to velmi krásné a dojemné. Ještě jednou Velké díky. S pozdravem Libor Lukeš s rodinou

Libor Lukeš, 1. října 2021

Dobrý den, chtěla bych tímto srdečně poděkovat Vaší firmě i osobně paní Urbanové za profesionální a lidské jednání v těžké životní situaci. Vaše služby mohu doporučit všem, kteří se do podobné situace dostanou. S pozdravem T. Malcová.

Taťána Malcová, 20. srpna 2021

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit velké poděkovaní pohřební službě SOMMER. Nejen důstojné prostředí, ale především profesionální přístup při řešení nejbolestivějšího okamžiku, který musí pozůstalí řešit. Přijetí a chování v této společnosti bylo nejen důstojné, ale byl jsem ohromen s jakou citlivostí, úctou jsem byl přijat a bylo se mnou jednáno. Rovněž jsem byl ohromen nabídkou a servisem, kde firma SOMMER naprosto předčila mé očekávání. Postarali se naprosto o vše a neměl jsem sebemenších pochyb o jejich službách. Této společnosti jsem s důvěrou svěřil vše související s úmrtím mého otce, a následně i mé zesnulé ženy Ivetky Bartošové. Vážení majitelé i zaměstnanci firmy SOMMER, s úctou Vám srdečně děkuji za to, jak jste v mých nejtěžších chvílích byli mou oporou. Vřele doporučuji služby SOMMER všem, kteří budete Bohu žel muset řešit tu nejsmutnější chvíli v okamžiku Vašeho života.

Josef Rychtář, Říčany

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování Pohřební službě Sommer za velmi vstřícný a citlivý přístup při vyřizování pohřbu mého manžela. Pokud to v budoucnosti bude situace vyžadovat a přestože toto byla má první zkušenost s pohřební službou, tudíž nemám možnost srovnání, bezpochyby se již vždy budu v těchto záležitostech s důvěrou obracet výhradně na tuto rodinou firmu s dlouholetou tradicí a to i přesto, že jsme až z Prahy.

Iveta Straková, Praha - Krč

Ráda bych poděkovala Pohřební službě Sommer za kompletní služby při vypravení pohřbu. Už při prvním setkání, na základě doporučení příbuzného, s paní Sommerovou a její dcerou jsem věděla, že se na tuto firmu mohu bez obav spolehnout a také vše bylo k naší spokojenosti zařízeno. Oceňuji profesionální i velmi citlivý, lidský přístup paní Sommerové i ostatních zaměstnanců firmy a bude-li to situace vyžadovat, s důvěrou se obrátím na Pohřební služby Sommer, které mohu po svých zkušenostech vždy doporučit.

Marie Kuchařová, Praha-západ

Dobrý večer, paní Sommerová, rád bych Vám jménem celé rodiny poděkoval za včerejší práci a lidské jednání při zajišťování tatínkovy poslední cesty. Pro Vaše služby jsme se rozhodli jak z tradice rodilých Říčaňáků, tak ze cti Vaší rodinné historie, která jen dokazuje s jakou pietou dokážete Vaše služby nabízet a zprostředkovat. Velice si Vážím vašeho času a služeb, které pro nás děláte. Za pozůstalé, Jaroslav Zika.

Jaroslav Zika

I já se opožděně připojuji s poděkováním firmě s dlouholetou tradicí za citlivou, vstřícnou a perfektní pomoc při posledním rozloučení s mými drahými tetičkou a manželem.

Hana Zralá, Mnichovice

Chtěl bych vyjádřit poděkování říčanské pohřební službě Sommer za profesionální a vstřícnou pomoc při zajištění pohřbu varhaníka pana Pavla Tylše. Díky vysoké úrovni jejich služeb byl pohřeb důstojný a od všech účastníků jsme měli pozitivní odezvu.

Kněží z Říčan

Chtěla bych jménem celé rodiny poděkovat za Vaše perfektní služby, bohužel pro nás ve velmi smutné záležitosti. Pohřeb mého tatínka byl z Vaší strany naprosto dokonale zorganizován a děkuji všem zaměstnancům Pohřební služby Sommer za perfektně odvedenou práci. V dnešní době mě jako objednavatele pohřbu a pro mne tak krutou ztrátu mého otce velmi potěšilo jednání a ochota vašich zaměstnanců. Děkuji.

Alena Pínová, Praha - Benice

Doporučuji firmu Pohřební služby Sommer. Velice oceňuji jejich lidský, citlivý a profesionální přístup ve službách tak potřebných a neveselých. Velice děkuji především paní Sommerové i celé firmě za jejich opravdu profesionální postup a přístup. Z jejich chování by si mohli brát příklad i lidé z jiných oborů a určitě by všem bylo lépe. Ještě jednou děkuji.

Markéta Táborská, Novodvorská, Praha 4

Vyjadřuji upřímné poděkování touto cestou Pohřebním službám Sommer. Tato firma s dlouholetou tradicí splňuje vše co potřebují pozůstalí při zařizování pohřbu. Laskavost, porozumění a citlivý přístup. Já sama jsem se přesvědčila, když mi zemřel strýc Stanislav Švanda, rodák z Říčan. Všech pět členů rodiny z rodu Švandů během 60 roků doprovázela Pohřební služba Sommer na poslední cestě. Paní Sommerová mi svojí laskavostí a pochopením velice pomohla v mojí těžké situaci. Žiji v okrese Kolín a doporučuji Pohřební služby Sommer v Říčanech.

Anna Vejdělková, Klipec, okres Kolín

Dobrý den, moc bychom vám s manželem chtěli poděkovat za služby a cenu pohřbu. Děkujeme, Juričovi.

Zdena Juričová
Pokračujte níže